A- SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ

EN UYGUN FİYAT, EN HIZLI BASKI!

/
Siyah / Beyaz fotokopide dünya standartlarında en önde gelen firmaların (Canon, Xerox, Minolta ve Lanier) çıkarmış olduğu fotokopi makineleriyle sizlere hizmet verilmektedir.
Siyah-beyaz makinalarımızla digital print out, ters emisyon aydınger çıkışları, kitap çoğaltma, tez çıkışları, ödevleriniz, ders notlarınızı çoğaltabilirsiniz. Kısaca siyah beyaz evraklarınızı renkli ve rahat bir ortamda yüksek kalitede uygun fiyatlarla hazırlayabiliriz.

B- RENKLİ FOTOKOPİ

EN İYİ, EN RENKLİ BASKI SİSTEMLERİ!

/
Renkli Fotokopi ve Digital baskıda Dünya'nın tercih ettiği lider markalarla (Xerox, Canon, Lanıer, Minolta, Hp, Roland) A6, A5, A4, A3 ve 33cm x 48.8cm ebatlarında, 64gr - 300gr kalınlığında Kağıt, Karton, Sticker, Fantezi kağıt, Asetat, Transfer, Menü kağıdı gibi malzemelere; Renkli Fotokopi ve Digital Baskıda dakikada 100 kopya, Siyah/Beyazda 200 kopya Renkli Fotokopide % 400-25 oranlarında büyütme ve küçültme yaparak harikalar yaratabilirsiniz!..

Renkli Fotokopi de Fotoğraf çoğaltma ve aynı anda birkaç çekimi, ayrı ayrı hafızaya alarak kopya etme özelliği!.
Digital baskı ve renkli fotokopide teknolojinin en son ürünlerini kullanarak ( Xerox, canon, hp ) 2400dpi x 2400dpi baskılar yapılabilmektedir.