İÇ MEKAN (INDOOR) BASKI SİSTEMLERİ

DAHA CANLI RENKLER!

/
Hp DesignJet 5500 PS yazıcı plotterla bilinen hp kalitesiyle hızlı, kusursuz renkler ve baskılar.
Hem boya temelli hem UV mürekkeplerle uyumlu: HP Colorfast yapışkan vinil; HP kalın kaplamalı kağıt; prodüktivite fotoğraf kağıdı, parlak. HP prodüktivite fotoğraf kağıdı, yarı parlak; HP stüdyo branda.

Boya temelli mürekkeplerle uyumlu: HP arkadan ışıklandırmalı film ters baskı mat; HP parlak beyaz mürekkep püskürtmeli kağıt; HP stüdyo branda mat; HP saydam film; HP kaplamalı kağıt; HP güzel sanatlar kağıdı vanilya; HP fotoğraf görüntüleme parlak; HP fotoğraf görüntüleme saten; HP vellum kağıt. UV mürekkeplerle uyumlu: Tyvek ile HP afişler; HP temel süper kalın kağıt; HP stüdyo branda mat UV; HP colorlucent arkadan ışıklandırmalı UV; dayanıklı görüntü parlak; HP polipropilen; bez afiş malzemeleri kullanılarak işlerinizde size özel sanatsal sunum ve posterler bastırabilirsiniz...

Copy Plus kalitesiyle...

DIŞ MEKAN (OUTDOOR) BASKI SİSTEMLERİ

EN İYİ DIŞ MEKAN BASKI SİSTEMLERİ

/
Dış Mekan (Outdoor) baskı nedir?
Dışmekan baskı dış ortamda ve iç ortamda kullanılabilen baskı kalitesi biraz düşük fakat dışarıda ve içerde hiç ekstra koruma yapmadan çok uzun (2-5) yıllar kullanabiceğiniz, baskı fiyatı da diğer baskılara göre daha uygun sistemdir.
Dış Mekan (Outdoor) dijital baskı hizmetlerimiz folyo baskı, vinil branda baskı, mech (delikli branda) baskı, cast folyo, şefaf laminasyon baskısı, masa , gönder, yön bayrağı , araç giydirme baskıları ve araç yazıları, germe vinil, one way vision (delikli folyo), cephe giydirme dış mekan baskıları, cam grafik uygulaması, billboard, megaboard, raket, mağaza içi yer grafiği dışmekan ve tüm digital baskı ve diğer reklam hizmetleriniz profesyonel ekibimiz ve makinalarımızla zamanında teslim edilir.
Outdoor baskı makinesinin baskı hızı, baskı ölçüsü ve baskı kalitesiyle Outdoor (Dış Mekan) baskıda rakiplerimizden farkımızı yaşayarak göreceksiniz.